O CAST

CAST to uznany producent stojaków ekspozycyjnych. Firma jest na rynku od roku 1990-go. Zajmujemy się produkcją stojaków ekspozycyjnych, regałów i innych wyrobów z drutu i profili stalowych dla sklepów i hurtowni różnych branż. Podstawę naszej produkcji stanowią stojaki ekspozycyjne, służące do prezentacji wyrobów w miejscu sprzedaży, na wystawach i targach. Produkujemy również konstrukcje przestrzenne, słupki, nośniki tablic reklamowych i banerów.

Dostarczamy stojaki i wieszaki do prezentacji i sprzedaży detalicznej wszelkich artykułów spożywczych i przemysłowych. W asortymencie naszych wyrobów znajdują się stojaki odzieżowe, galanteryjne, obuwnicze, spożywcze oraz szeroka gama wyrobów koszowych. Wykonujemy je w oparciu o własne konstrukcje oraz wg wzorów zaproponowanych przez naszych Klientów. Produkujemy również wszelkiego typu zawieszki. Mogą być przystosowane do zawieszania na kracie, na tzw. „shop wall” lub inaczej - stosownie do potrzeb zamawiającego.

Nasze wyroby wykonywane są z drutu, blachy, rur i profili stalowych o różnych przekrojach. Powierzchnie pokrywamy lakierami proszkowymi według kolorystyki RAL. Stosujemy przede wszystkim lakiery poliestrowo-epoksydowe posiadające atesty SANEPID-u na kontakt z wodą pitną i żywnością. Pozwala to na bezpieczne stosowanie naszych stojaków w branży spożywczej. Znaczną część produkcji stanowią wykonywane na miarę markowe regały i stojaki reklamowe. Uważamy, że skuteczna prezentacja produktu wymaga uwzględnienia jego parametrów i specyfiki, celu prezentacji, charakteru pomieszczeń, itp. Stojak nie może odwracać uwagi od samego produktu, nie może też odstawać od niego jakością materiałów i wykonania.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie konstrukcji i wyrobów metalowych pozwala na przyjęcie każdego, nawet najbardziej nietypowego zamówienia.Na życzenie odbiorcy możemy umieścić na stojakach logo lub inne informacje reklamowe. Możemy także przeprowadzić dystrybucję wyrobu.

Dotąd, nasze stojaki służyły ekspozycji takich marek, jak: BIC, Ferrero, Nivea, Kiwi, BOSCH, Stihl, Bonduelle, Gilette, Tchibo, TDK, Haribo, Gazeta Wyborcza, Zelmer, Willkinson, Schwarzkopf Palette, Fruittella, Kamis, Mentos, Mars, Airwick, US Pharmacia. Wśród odbiorców zagranicznych znajdują się firmy z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Szwajcarii oraz Finlandii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronach internetowych lub osobiście w siedzibie firmy, gdzie będą Państwo mogli obejrzeć produkowane przez nas wyroby. Oferta przedstawiona na tej stronie zawiera nasze standardowe produkty, jak też przykłady rozwiązań, które znalazły zastosowanie w innych firmach.

Zespół

Zapraszamy również do obejrzenia krótkich filmików o naszej firmie w serwisie dailymotion:

 

Dlaczego „CAST”? Nasza nazwa

Dane rejestrowe

Zakład produkcyjny

ul. Górczewska 179a
01-459 Warszawa
tel 727 444 544
[email protected]
biuro czynne pn-pt, 8-15

Skontaktuj się z nami